Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Coverex -AS Komb Forte 10/2,5-...

Coverex -AS Komb Forte 10/2,5-os vérnyomáscsökkentőt irt fel az orvos mert az eddig szedett Vidotin komb már d. u. -ra felment a vérnyomásom. Mennyire erős az új gyszer?

Figyelt kérdés
Amikor frontos az idő vagy kicsit idegeskedem, a Vidotin 4. komb-tól ugyanúgy felmegy a vérnyomásom, pedig csak reggel kell beszedni. Kicsit félve veszem be a Coverexet, mert félek nagyon lemegy tőle a vérnyomásom. Ismeri valaki?

#coverex-forte
2016. jan. 12. 05:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyet kaptam csak az 5/1.25-ös. Mellette Metoprolol-t is szedek, ezzel nekem 130 körül van a vérnyomásom. Bár az utóbbi időben olyan mintha sz*rt se érne. Szóval kezdd el szedni, és mérd a vérnyomásodat, pár nap biztos kell míg beállítódik valamire, ha akkor nagyon alacsony, menj vissza az orvoshoz.
2016. jan. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!