Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a köldökpiercing?

Mennyire fáj a köldökpiercing?

Figyelt kérdés

mmint megcsináltatni, érdekelne még az is hogy most hova divat szúratni, felső vagy alsó köldökfélbe.és hogy mennyibe kerül

szerintetek szép, ízléses?


2010. márc. 26. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak divatból csinálnád, akkor felejtsd el.
2010. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, nem dvatból szeretnék, antidivat csaj vagyok, de azért szeretném tudni hogy hova lenne szebb.mert eddig mindig az alsóba akartam rakatni, de msot látom h szép a köldök felső részébe is
2010. márc. 26. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem divatból csinálod, miért érdekel, hogy mi a divat?
2010. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

filozófiaestet tartunk vagy mi a fene van itt

könyörgöm van pár kérdésem...

nem az a kérdés hogy hogy tudsz a kérdésemben hibát találni...

2010. márc. 26. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, ha nem érdekel a diva, akkor csináld oda, ahova nem szokták, pl balra vag jobbrá vagy valahogy ferdén, és akkor tuti különlegesebb lesz, mint ha alulra vagy felülre csinálád, amugy én speciel, minden fájdalmas dolgot ellenzek, de csak a saját testemen :D "Nekem ne fájjon azt jó' van"
2010. márc. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép és ízléses lehet egy köldökpiercing, ha nem hivalkodik vele az ember. A hétköznapokban ruhával el lehet takarni. Én a köldök felső részébe szeretnék csináltatni, mivel most készülök, nem tudom, mennyire fáj. De nem fájhat jobban, mint egy fülszúrás. Csak máshol.

Egy kicsit félek, hogy eleinte beakadhat a ruhába,a mi a seb gyógyulásáig fájdalmas lehet, de ha annyi ezer nő kibírta...

2011. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!