Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A köldökpiercing szúrása után...

A köldökpiercing szúrása után mennyi ideig gennyes, gyulladt a seb? Mivel a legjobb bekenni?

Figyelt kérdés
Egy nap háromszor kenem be Bepanthen kenőccsel de előtte fertőtlenitem 70%-os hígitott alkohollal..mégcsak egy hetes a szúrás a hetedik napban kezdett el gennyesedni és mintha egy kicsi gennycsomó lenne benne.Sokan mondták hogy nem birta a szervezetük,és ki kellett venniük :'SS De én nem szeretném hisz nem azért szurattam:)És persze imádom. Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 7. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Normál esetben a seb nem lehet gennyes!
2010. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sokan mondták,még a piercinges is hogy lehet hogy gennyezni fog de kenegetni kell...csak arra vagyok kiváncsi hogy körülbelül mennyi ideig.
2010. ápr. 7. 21:01
 3/7 anonim válasza:
Biztos valami gáz van, nem szabadna gennyesnek lennie. Menj vissza ahhoz aki szúrta nézze meg. Nekem 1,5 hetes, semmi baj nem volt. De aki szúrta garanciát vállalt rá.
2010. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

lassan 4 honapos és mostmár semmi baja nincs,szerintem ez egy természetes váladékozás volt :)

2010. szept. 7. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3 napos, ugyanaz a tünetem, mint neked.

A Bephanten jó rá? Napi 2x ?

Nekem is eléggé piros, duzzadt és gennyezik, de csak kicsit. Neked mennyi idő után segített a Bephanten? Köszi

2011. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát nekem igazábol négy-öt hónap után gyogyult be teljesen.

deén a második honaptol kentem bepanthennel szoval ilyen két honap után enyhitette.

2011. jan. 7. 23:26
 7/7 anonim válasza:
Szia! 5 hónapja szúrattam köldökpiercinget, az első időkben semmi baja nem volt, aztán elkezdett gennyedzeni, vadhús lett mellette, és mai napig gennyedzik. Ma fogok beszélni azzal, aki szúrta, félek meg kell válnom tőle. :( De kezelem én is rendesen mindennel.
2011. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!