Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdv! Megmondjátok mi lehet a baj?

Üdv! Megmondjátok mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az lenne a baj, hogy 1 napja a végbelem(ben?)nél, irritáló, nem viszkető, inkább bizsergető érzés.

Nem tudnátok mi lehet a baj??

4-3 hónappal ezelőtt ugyanez és kb 3 napig ment utána vége.

Remélem nem féreg, mert csak ez az egy tünetem van, és soványság, de szerintem csak azért mert nyúlok, 14 éves vagyok.

Kérlek mondjatok ötleteket!



2016. jan. 13. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enzimeket pótold nyers rostos növényi forrásokból , kerüld a szénsavat , cukrot , tejet , finom lisztet , sót . Érdemes sok tiszta vizet hagymaféléket és mézet fogyasztani .
2016. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasmenés vagy "majdnem hasmenés"(túl híg széklet)-nél nekem szivárogni szokott a seggem, csíp, mar és gyakran kell vécére járnom törölni anélkül h tényleg nagydolgom lenne.
2016. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából (kiskoromban mindig befulladtam, ilyenkor kúp kellett.) olyan érzés mintha egy kúpot nyomnának fel, és nagyon szar és bizsergő érzés...
2016. jan. 13. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!