Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi időnként kel kakilni...

Mennyi időnként kel kakilni egy normális embernek aki atlagosan étkezik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 08:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet szokatás kérdése is, van akinek reggel az az első, hogy elmegy wécére. Mások pedig csak akkor mennek a nagy dolgukra, ha tudod valóban érzik menniük kell. Normál esetben is két naponta azért nem árt!
2010. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
naponta kb
2010. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát, állítólag aki totál egészségesen táplálkozik, az minden főétkezés után wc-zik.
2010. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs "kell". Amikor jön az inger.

Ettől persze még sokan bevették, hogy muszááááj naponta és vért izzadva/hashajtózva/sok lét ledöntve mennek mindig produkálni, akkor is, ha nincs inger, mert ütött az óra és menni kell.

2010. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

a kell az tényleg hülye szó.

nekem naponta van nagyobb dolgom a kishelyiségben, és szerintem ez a normális.

2010. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amikor egészségtelenül táplálkoztam, hetente egyszer mentem, mióta minden nap eszem gyümölcsöt, szinte minden nap megyek.
2010. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
es ha nem kakilsz tobb mint egy hetig felpuffad a hasad?
2010. márc. 28. 14:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha több mint egy hétig nem kakilsz, bélcsavarodást kaphatsz,ami halálos kimenetelű általában. Szóval gyorsan vegyél szennalevél teát a patikában,este idd meg,reggel lesz kakid! :)
2010. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha 1 hétig nem, akkor az két dolog miatt van: vagy rohadtul beteg vagy, vagy nem eszel eleget. (vagy nem jót)
2010. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
nekem kis koromban volt olyan hogy 12 napig nem voltam WC-n és egyébként semmi bajom nem volt és ez nem vicc. De nem ajánlom senkinek se mert elég veszélyes. Én naponta 1-szer szoktam ugyhogy...mindenkinek a saját szervezete tudja. Mondjuk függ atol is hgy menyit mozog az ember. Minél többet mozogsz annál kevesebszer kell.
2010. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!