Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egész nap éhes vagyok de...

Egész nap éhes vagyok de nemtudom miért. Ettem rendesen de már nem merek többször mert már így is többet étkeztem mint átlagosan. Valaki nemtudja mitől van ez, normális e, és hogy mit tudnék tenni? :O:S

Figyelt kérdés

Reggeliztem, tízóraira almát ebédeltem suliban, itthon megettem egy almát és egy banánt és ezek mellett egyszerűen nem múlik az éhségem. Átlagosan suliban tízóraira eszek valami gyümölcsöt aztán az ebéd majd vacsora..

Én még arra tudtam gondolni hogy talán a vöröshadsereg ideje miatt mert olyankor van hogy megnő az étvágyam de nem ennyire..:S


2011. márc. 23. 18:35
 1/2 anonim válasza:
Menszesz előtti napokban megnőhet az étvágy, gyümölcscsel pedig nem lehet jól lakni.
2011. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem refluxom van, azért vagyok mindig éhes. Gyógyvizet iszok, vagy Gaviscont veszek be és csökken az étvágyam. De nálam ez orvosilag igazlt..
2020. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!