Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy sötétebb anyajegyem,...

Van egy sötétebb anyajegyem, ami szolizás/napozás után jelent meg a nyáron. Sötétebb a többi anyajegyemnél. Gondot jelenthet?

Figyelt kérdés

Lettek új anyajegyeim a nyáron, de azok világosabbak. Kb 4-5 alkalommal voltam szoliban május eleje és július vége között, közben a napon is sokat voltam. Baj lehet a sötétebb anyajeggyel?


22L



2016. jan. 15. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
mutasd meg bőrgyógyászaton, valószínűleg ártalmatlan, de ha így folytatod komoly veszélynek teszed ki magad!
2016. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom folytatni, korábban sem tettem Sosem, ez a nyár volt csak ilyen. Hétfőn kérek időpontot bőrgyógyászhoz, ha sokat kell várni, megmutatom háziorvosnak is, hátha tud mondani valamit.
2016. jan. 15. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Soron kívül mutasd meg a bőrgyógyásznak! Ismerősömnek szoláriumtól melanomája lett. Neki is csak egy pici sötét valami volt, és nagy műtétei voltak ebből kifolyólag.
2016. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!