Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadok a honaljamnal...

Nagyon izzadok a honaljamnal kiveve ha otthon vagyok. Milyen izzadasgatlot hasznaljak, vagy mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Mar 2 eve rettenetesen izzadok a honaljamnal,a pulcsikat is atizzadom,nagyon kellemetlen h egesz nap magam mellett kell tartanom a kezem.Egyedul,ha otthon vagy vmelyik baratnomnel vagyok,akkor nem izzadok..nem tudom mit tehetnek ez ellen,a Borotalcot mar probaltam,az nem hatott most az Exodoron es azon a sudorican gondolkozom h kiprobalnam.Koszonom a valaszokat

16/L


2016. jan. 22. 14:43
 1/8 A kérdező kommentje:
*solutio antisudorica
2016. jan. 22. 14:47
 2/8 anonim válasza:
A sudorica az jó eleinte hetente használtam mostmár elég két hetente.
2016. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
En fiu vagyok es ugyan ez a bajom... mit hasznaljak? (Eddig fa 72 oras kenos izzadasgatlot hasznaltam majd kesobb adidas pire the game-t)
2016. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel küszködők,szinte csöpög a hónaljam,minden pulcsit átizzadok.
2016. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sudoricat gyogyszertarakba be lehet szerezni?Egyedul attol felek hogy a gyogyszertaros elott kinos lenne kerni..tudom hulyeseg de tartok ettol
2016. jan. 22. 15:48
 6/8 anonim válasza:

Szerintem nincs miert szegyeld a gyogyszertarba!!!

Ok azert vannak ott,hogy segitsenek nem azert,hogy itelkezzenek vagy butan nezzenek!

Amugymeg hasonlo gondba vagyok.

Sikerult mar orvosolnod valamivel a problemat?

2016. jan. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma vettem,antisudoricat,most fogom kiprobalni:)
2016. jan. 25. 20:27
 8/8 anonim válasza:

Én is így vagyok ezzel. Nekem a lábam, kezem, hónaljam is izzad. Nekem eddig semmi sem használt. Próbáltam már az antisudoricát, a tv-ben láttam az idros-t, meg még egy olasz terméket. Egyik sem használt. Használok mindennap izzadásgátlókat. Mostanában dove-ot használok. Ez se vált be igazán. Az a szörnyű, hogy az izzadás is kellemetlen, meg persze a szagok. Pedig minden este tusolok, reggel is mosakodom. Nem tudom, hogy mit lehetne már tenni. Szörnyű ez a helyzet.

21/L

2016. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!