Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan, aki le tudott...

Van olyan, aki le tudott szokni a napi hajmosásról?

Figyelt kérdés

Hogyan? Próbálom, de egyrészt nagyon zsíros, ami a kisebb baj, mert szárazsamponnal meg lehet oldani, de viszket. Nem korpás, nincs semmi baja, csak ha egy napig nem mosom, állandóan vakarózom.


Nincs valami cucc, amit a fejemre tudok önteni, és tiszta lesz, nem viszket?


2016. jan. 22. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Használsz valamilyen hajszeszt? Nekem az általában enyhíti a viszketést.

Az nem lehet, hogy vamailyen bőrbetegség okozza a viszketést? Nizoral sampont esetleg kipróbálhatnád.

2016. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne kezeld vegyszerekkel a fejbőrödet addig, ameddig nem vizsgálják be. Rendes orvoshoz menj, aki ért ehhez! Lehet allergiás a fejbőröd, mint nekem volt. Kaptam rá szteroidos hajszeszt, és az használt.
2016. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy pszichés, mert tudod hogy hajat szoktál már mosni ennyi idő után.

Nekem egyébként az segített, hogy összefogva hordtam a hajam. Akkor is, amikor frissen mostam, így nem volt olyan nagy különbség.

2016. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Látott bőrgyógyász, azzal kezdtem. Megvizsgált alaposan. Ő csak azt mondta, hogy nem kéne mindennap mosni. Mondtam neki, hogy viszket, azt mondta, hogy pont azért, mert sok faggyú termelődik.


Nem hiszem, hogy pszichés, mert álmomban szoktam néha véresre vakarni.


Meg borzasztóan koszosnak, igénytelennek érzem magam. Mintha a hónaljamat nem mostam volna meg fürdés közben, hogy majd öntisztít. :(

2016. jan. 22. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!