Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jelentősége van ha...

Milyen jelentősége van ha valaki hármasikrek egyikeként fogan meg de még méhen belül elhal 2 magzat és ő életben marad?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Anyám hármasikrekkel volt terhes, 2 magzat még méhen belül meghalt de már eléggé előrehaladott hónapban. Én egyedüliként életben maradtam megszülettem.

Van olyan orvos (bizony ezt egy orvostól hallottam, szülésztől) hogy én „tudatlan gyilkos” vagyok, mert a másik két testvéremet kvázi megöltem.


Van ennek számomra bármi jelentősége? Már nem annak amit az orvos mond, hanem az alapszitunak.


2016. jan. 24. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Amit az orvos mond, az tökéletesen hülyeség, neked semmio közöd a másik két magzat halálához - inkább neked csak szerencséd volt, hogy a kedvezötlen körülmények ELLENÉRE életben maradtál. (Ilyen esetben nagyon sok esetben az elpusztult magzatok méhlepénye nem elég fejlett, és ezért nem tudja kellö ideig táplálni azt. Az, hogy melyiknek milyen méhlepénye feljödik, teljesen független a másik fejlödésétöl!)


2. A terhességek igen nagy százaléka indul többes terhességként, csak nagyon sok esetben az egyik még a kezdeti fázisban elpusztul.


3. Annak meg rád, mint emberre nézve semmi jelentösége sincs, hogy egyes, vagy többes terhességböl lettél. Amit az orvos mondott, azt felejtsd el, könyveld el magadban, hogy az illetö hülyeséget mondott.

2016. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

" egyik még a kezdeti fázisban elpusztul. "


Mit nevezünk kezdetinek? 4 hónapos terhesség pl?

2016. jan. 24. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!