Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adhatok-e még vérplazmát, ha...

Adhatok-e még vérplazmát, ha már egyszer kizártak?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt lettem kizárva, azért mert háromszor is rosszul lettem, de ezek közül csak egyszer lettem tényleg.. ami valószínűleg azért volt mert napi egy pohár folyadékot ittam. A kérdés pedig az volna, hogy hogy ha már másképpen étkezek és más a folyadék bevitelem mennyisége is azóta, akkor visszamehetek-e vérplazmát adni vagy pedig a kizárás végleges?

2016. jan. 24. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, ha ilyen ok miatt zártak ki, akkor miért akarod terhelni újra a vérellátó személyzetét és analitikai apparátusát? Attól, hogy maga a vérplazma adás nem jött létre, egyéb előzetes vizsgálatokat elvégeztek, foglalkoztak vele, egyszer használatos eszközök mentek pocsékba, pénzbe került nekik ez a dolog. Hiába magyarázod kiszáradással, dehidráltsággal, ennek elsősorban lelki okai vannak, minek erőltetnéd ?
2016. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!