Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
A mult heten hetfon elkaptam egy hanyas hasmenes virust.Tobbszor is epet hanytam,ment a hasam.3-4 napig keveset,de ettem es sokat ittam.Azota is neha faj s fejem,fura erzes van a hasamba es mintha faradtak lennenek az izmaim.Alig birom mozgatni oket.Valamint a menzesz se jott meg.Esetleg ennek lehetnek lelki okai?Az orvoshoz per pillanat nem akarok menni mertt ebbe a honapba is sokat hianyoztam.A lényeg hogy mi lehet? Igazi betegseg vagy lelki betegseg talan?14/L

2016. jan. 26. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez igazi betegség. A fej fura érzése meg a fáradtság lehet a kimerültség, kiszáradás jele. A menzesz kimaradás ennyi idősen normális,de azt pl okozhatja stressz is. Ha jobban vagy fölösleges orvoshoz menni, de diétázni lehet érdemes lenne még picit és igyál folyadékot. Sokat.
2016. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhh ertem es korulbelul mikor mulik el ha rendszeresen iszom?
2016. jan. 26. 18:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Es a latas zavar ia kapcsolható a kiszaradashoz?
2016. jan. 26. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!