Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szept30án volt abortuszom...

Szept30án volt abortuszom gyogyszer alatt. Utanna megint elkezdtem szedni terhes vagyok. Nemakarom megtartani anyagiak miatt van egy3éves gyerekem nem köt bele az orvos h pár honapja vetettem? Szerdan megyek egészségileg lehet bajom?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 17:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
16%
Más normális ember évekig küzd, hogy legyen gyermeke, bezzeg az ilyennek megadatik aki kettőt is elvetet.
2016. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy lehet? Rendesen szedted a gyógyszert?
2016. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rendesen igen
2016. jan. 20. 18:02
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Orvosa válogatja, hogy mibe köt bele, miben nem. Ezt mi nem tudjuk megmondani. Örülni nyilván egy sem fog. Valószínűsítem, hogy valahogy meg fogja jegyezni, kivéve talán ha a gyógyszert ő írta fel neked.


Mellesleg azt a gyógyszert ami mellett egyszer már befigyelt a terhesség, illetve most már kétszer, légy szíves ne kezd újra szedni.


Egészségügyi kockázatot tekintve a fejlett technológiának köszönthetően

1. sajnos nem jár túl nagy kockázattal a műtét

2. hál istennek, ugyanis vannak akik vetélés miatt kényszerülnek rá, akár többször is! Ezt légy szíves tartsd észben, mielőtt harmadszorra is mész és előtte már inkább ne kérdezd meg!

2016. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mostmar ragaszkodni fogok uj gyigyszerhez. Koszonom
2016. jan. 20. 18:51
 6/14 szamo77db ***** válasza:
10%
Az én anyám 3 kistesómat vetetett el, miután engem megszült. A 3 gyilkosságot soha nem bocsátom meg neki! De annak az orvosnak is le kéne vágni a kezét, aki ilyen műtéteket végez! Hacsak nincs valamilyen kényszerítő körülmény.
2016. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A szegénység elég kényszerito korulmeny szerintem...
2016. jan. 20. 19:12
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem, ha rendesen szedted miért nem írt fel egy másik hormontartalmút az orvos, ha egyértelmű volt, hogy neked az nem jó...

Én úgy tudom, hogy fél éven belül nem végeznek két abortuszt, de lehet, hogy rosszul tudom.

2016. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mert más szoptatos gyogyszert nem irt fel azzal a cimszoval h mindegyik ilyen.
2016. jan. 21. 15:14
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

"Mert más szoptatos gyogyszert nem irt fel azzal a cimszoval h mindegyik ilyen."


Igen a csak gesztagén tartalmú készítmények nem olyan megbízhatóak, de feltalálták már a gumióvszert is, drága hölgyem...

Ami meg a szegénységet illeti... a luxus hiánya nem szegénység.

2016. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!