Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek miert van az,...

Szerintetek miert van az, hogy ejjel felkelek?

Figyelt kérdés

Minden ejjel hajnali 3 kor felkelek... es nagyon nehezen alszok vissza. Ez az egesz ugy tavaly nyar ota megy.. volt egyket ejszakam mikor at aludtam az ejjelt de egy kezemen megtudom szamolni.. multheten voltunk situran es ott az egesz ejjelt at aludtam, csutortokon haza jottem es egeszen hetfoig vegig aludtam az ejszakakat.. de hetfo es kedd ejszaka megint felkeltem.. es nagyon nehezen alszok vissza..

De az is nagyon fura,hogy ha a batyam szobajaba alszok (mikor o nincs otthon) akkor se kelek fel ejjel.. es nem tudom miert van ez.. kerlek segitsetek hogy mit csinaljak..

Bocsi ha hibasan irtam csak siettem es telorol irtam, es az ekezet miatt is bocsi:) elore is koszonom!:)

16L



2016. jan. 26. 21:19
 1/2 Patriksztár válasza:

Lehetséges, hogy valami olyasmi emlék jön elő mindig, ami eddig nem is volt fontos.

Szinte semmi értelme, de a szervezeted azt gondolja, hogy igenis fontos. Ha 1x valami olyan történt abban az időben, ami felkeltett (Pl egy duda, kutyus rád ugrott, vagy valami hasonló), akkor az kiválthatja ezt.

2016. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Valahogy nem lehetne megoldani hogy ne keljek fel?😣 nagyon nem pihenem ki magam igy 😒
2016. jan. 27. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!