Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha alkoholt...

Miért van az, hogyha alkoholt fogyasztok akkor másnap reggel mikor felkelek erősen ver a szívem?

Figyelt kérdés
Nemrégiben is ittam este alkoholt, nem sokat, éppenhogycsak "becsiccsentettem" de reggel mikor felkeltem a szívem erősen és gyorsan kalapált...mi lehet ennek az oka? mással is fordult már ilyen elő?? 19L

2015. ápr. 17. 22:17
 1/3 ASDLKW ADSLKAW válasza:
Lehet csak keveset eszel vagy sokat stresszelsz, de nem vagyok orvos, én a helyedben elmennék valami nem-gyökér orvoshoz, sztem semmi baj, de jobb félni
2015. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak tényleg keveset iszol,akkor nem függ össze a kettő. Ha nem olyan kicsi az a kicsi, akkor lehet a kiszáradás miatt van. Ugye az alkohol kiszárítja az embert. Ha este nem pótolod reggel iszonyat szomjasan és szaporább szívveréssel ébredsz. Próbáld ki legközelebb,hogy lefekvés előtt legalább fél liter vizet iszol. Ébredés után még annyit. Hátha segít.
2015. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan amit a kettes írt. Én is mindig így keltem fel, emellé olyan szomjúság, hogy nem győztem inni a vizet reggel. Mikor lefekves előtt elég vizet ittam akkor nem volt baj másnap.
2015. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!