Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Speed v bulemia hogy álljak le?

Speed v bulemia hogy álljak le?

Figyelt kérdés
A hanytatasra ugy szoktam ra h beszivva bekajaltam mint az azom es go mosdo. ez egy eve kezdodott. elotte is fuvezgettem de nem fekudrem ra erre az eves temara. a mertek nemtom mar hol veszhetett el. most perpill ott tartok h ha be speedezek 3 napig nem eszek, aztan beszivok es bezabálom a pudingtol kezdve a melegszendvicskremes kenyer mozzarella kombon at a fel hutot. frankon komoly gond ez a kenyszer eves, mintha euforikus oromet okozna a izek es a tomes elvezete. de mar vegkepp nem ertem a testem h miert kivan ekkora mennyiseget ha utanna ugyis az uresseg erzesere vagyom. ha elfoglalom magam eszembese jut enni. siman ellennek napokig tisztan is kaja nelkul... de ha eszembejut. jajj nekem. szoval mit tegyek?

2016. jan. 27. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!