Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindennel "elektronikus...

Mindennel "elektronikus reakcióba lépek". Mitől van, mivel álljak le?

Figyelt kérdés
A saját telefonom, laptopom, asztali gépházam, barátaim, buszkorlátja, fémajtók, kilincsek, fogasok, és nagyjából minden amiben van egy kicsike fém is...kegyetlenül erősen megráz, szinte az összes alkalommal ahogy hozzáérek..a laptop, telefon, szinten tartja és folyamat ráz, a többi pedig egyszer szúrkál erőseket...Nem a földeléssel vagy a ruháim anyagával van a baj, sima alsóban is ugyanúgy ez történik, és mind a laptop mint a teló, újak. Miért rázok meg mindent? Legutóbb a lányhoz nem tudtam hozzámenni akivel kavartam, mert bármit tettem szarráráztam..ahogy írom ezt, most is érzem a csuklómban hogy bizsergeti a feszültség O.o

2014. dec. 25. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz a cipőd!


Cserélj cipőt mert túl sok a műanyag a talpában!


Ha mezitláb is képes vagy erre, akkor te egy csodagyerek vagy!

2014. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy a cipőm nem egy nagy márka, de benne is és nélküle is megtörténik, pont ez a gond :D Nélküle ugyan lényegesen kevesebbszer, de mégis ugyanazzal az intenzitással...
2014. dec. 25. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem csak a cipőd rossz hanem a padló is ahol laksz.


Gondolom linóleum, vagy lakkozott parketta vagy melegpadló van.


Szóval mindegy csak műgyanta vagy műanyag réteggel borított.

2014. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eltaláltad, linó, egész házban és suliba is néhol...köszönöm, megpróbálom ezeket kicserélni, és örülök hogy nem a testemben van elektrontöbblet :D
2014. dec. 25. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!