Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz valaha pasim?

Szerintetek lesz valaha pasim?

Figyelt kérdés
Nagyon magas lány vagyok pontosan 210cm 17 évesen mellé 49es lábam és 130 kg vagyok. Elég nőies vagyok szerintem mert a mellem is elég nagy viszont a magasságomból adódoan nem igazán szeretnek a pasik,mert hát a nagy átlag a hónaljamig ér. Egyszer volt aki kb 50 cm kisebb volt nálam,viccesen néztünk ki egymás mellett, meg hát elég kényelmetlen volt hogy minden csókolozásnál fel kellett emeljem vagy le kellett térdeljek.

2016. jan. 30. 17:13
 1/2 anonim válasza:

"...a magasságomból adódoan nem igazán szeretnek a pasik,mert hát a nagy átlag a hónaljamig ér.Egyszer volt aki kb 50 cm kisebb volt nálam,viccesen néztünk ki egymás mellett, meg hát elég kényelmetlen volt hogy minden csókolozásnál fel kellett emeljem vagy le kellett térdeljek."


Nem értem,nincsenek jelentkezők vagy te kizárólag magasat szeretnél?

Ha magasat,akkor pokolian rossz hírem van,NAGYON-NAGYON kevés a 2 méteresnél magasabb pasi.

Azok pedig akik alacsonyabban,és nem akarnak/mernek kezdeni egy magas nővel...nos azok nem férfiak.


Ja,és olyan helyen "vadász",ahol sűrűbben fordulnak elő magas férfiak. Pl.: sportpálya,


37/KAN

2016. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
17 évesen 210 centi, és nem vagy sehol a neten? Valami bizonyítékot pls.
2016. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!