Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ágyi poloska csípésre mit?

Ágyi poloska csípésre mit?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy néz ki, hogy egy szálláshelyen ágyi poloska csípett meg bennünket. Van valakinek vmi tuti ötlete, hogy milyen szert, krémet, bármit lehetne venni a csípésre? Dokihoz most nem tudunk menni.
2016. jan. 30. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy aki tudja a választ, az ide írja. Privátokra nem válaszolok. Kösz a megértést.
2016. jan. 30. 21:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Fenistil géllel kenegesd gyakran, de az iszonyú viszketés nehezen múlik, vigyázzatok haza ne vigyétek a poloskát, vagy petéjét.
2016. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen csípésre való kenőcs jó. Magától is elmúlik. Mint írták vigyázni kell nehogy hazavigyétek, ruhát, táskát, bőröndöt meg minden búvóhelyet át kell nézni tüzetesen ami az ágy mellett volt. Sajnos nekem is ráment pár éjszakám ezekre a kis dögökre anno.
2016. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még nincs hámsérülés a csípés helyén, én ecettel szoktam.

Ha nagyon csípne, mosom le.

Teafaolaj is jó csípésekre. Illetve a kertembe van citromfű. Letépek 1 levélkét, és bedörzyölöm. Attól is el szokott múlni a csípés.

2017. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!