Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi akart engem meg csípni...

Mi akart engem meg csípni másodjára?

Figyelt kérdés
Ma egy dúdora lettem figyelmes a csuklómnál eléggé nagy kicsit kicsit viszket, amikor haza értem rá néztem és a csípés mellet egy bogarat láttam szárnya volt és néztem ahogy szívja a csuklómnál a vért vagyis láttam hogy nőtt a teste úgymond... mondtam a mi ez és lecsaptam ha kell rakok róla fotót! Szerintetek mi lehet? Utálom a bogarakat a házat ha bolha lenne azért is, gyors 1l ecetet szét öntöttem a házba. nem is éreztem hogy szívott! És a szárnya fehéres eléggé fekete a bogár! tetemét örzöm még mindig ha kell rakok róla fotót sajnos amikor rá ütöttem le eset a szárna de arról de még megvan az is FÚÚÚÚJ utálom őket! Várom a válaszokat!!

2015. szept. 2. 15:49
 1/1 jkdsfvienlsd válasza:
20%

albínó denevér katicabogár.

A tetemét továbbra is őrizd meg a CIA számára!!!

Az csészealja is meg van?

Gondolom nem valami földi bogár

2015. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!