Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen az ideális női mell...

Milyen az ideális női mell méret? Magasság? Súly?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Egyre jobban zavar a mell méretem (80B-A),nem tudom elfogadni,hogy ilyen kicsi.175 cm 58 kg 17L

Szerintetek ilyen magassághoz,mi lenne az ideális súly és mell méret ?

Légyszíves válaszban korodat is írd.Esetleg képet is kérhetnék ? Előre is köszönöm! :)



2016. jan. 31. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más
2016. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hogy mi az ideális, azt nem tudom, én 164 cm, 51 kg és fazontól függően 75A vagy 75B. És persze, hogy elégedetlen vagyok...

23 éves lány

2016. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Te te akarsz lenni, vagy vmiféle topmodell utánzat akarsz lenni?
2016. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy ideális. Az ember nem egy szabvány valami, hogy ilyennek kell lennie és kész.
2016. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elég picik, de egy hosszú repülőút alatt megnéztem egy filmet Mila Kunis-szel és rájöttem, hogy nem számít! Neki is kis mellei vannak és holliwoodi sztárként mégsem csináltatta meg. Így is gyönyörű nő. Pedig már kezdtem játszadozni a plasztika gondolatával. Mostmár annyi embernek van implantátuma, hogy lassan ugyanolyan ciki lesz a nagy műmell, mint a Michael Kors táska...haha:D Szerintem az arányos, formás test a szép. Ha a mell kb. akkora, mjnt a fenék. De az is jól nézki, ha valakinek, hatalmas, formás feneke van és pici mellei. Csak azt sajnálom, akinek tényleg semmi melle nincs, A kosár, vagy annál kisebb. Annak tényleg rossz. A magasságod tökéletes. Így látatlanban azt mondanám, hogy biztos jó az alakod is. Ideális súlyt nem lehet belőni, mert az attól függ, mennyi vizet tart vissza a szervezeted, mennyire vastagok a csontjaid és mennyi izom van rajtad.
2016. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs ideális.

Nekem is B-s mellem van, fogamzásgátlótól C-s lett, nah azóta nem nyavalygok :D

Kb. senki se nézett a szemembe, hanem a melleimet nézte, egy sima pólóban is bőven látszódott. Örültem, hogy visszament, miután abbahagytam a bogyót.


27 vagyok.

2016. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!