Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre rosszabbul megy a...

Egyre rosszabbul megy a tanulás. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok és nagyon lerontottam a jegyeimet, pedig most már pont, hogy jobban oda kellene figyelnem rájuk. Jelenleg is két tantárgyból állok hármasra, ilyen korábban még sosem volt. Valamiért mostanában nem megy a tanulás, pedig tavalyhoz képest szerintem nem nagyon változtak a dolgok. Minimum 7 órát alszok éjjelente, de sokszor ennél többet is, mégis mindig borzasztó fáradt, nyúzott vagyok egész nap. Mikor hazaérek a suliból már semmi kedvem nincsen semmihez, nem hogy tanulni, de muszáj...viszont egyszerűen nem marad meg a fejemben, nem tudok koncentrálni rá. Nagyon motivációm sincsen hozzá és most már inkább feladom, pedig korábban ha valamit meg kellett tanulnom akkor akár hajnali 3-ig is azon dolgoztam, azt tanultam és jó jegyeim voltak és sokkal jobban éreztem magam, nem voltam ilyen fáradt, nyúzott mint mostanában pedig akkor elég sokat éjszakáztam a suli miatt. Ez a helyzet kb. az ősz óta fennáll. Ahogy egyre több rossz jegyet kapok, egyre inkább elmegy a kedvem az egésztől és egyre rosszabbul érzem magam ezért még több rossz jegyem van, holott már pont hogy, nem engedhetném meg magamnak. Sokszor már annyira ki vagyok, hogy tanulás közben egyszerűen elkezdek sírni. Valamint arra is volt már többször példa, hogy hiába tanultam egy dolgozatra, reggel felkeltem és görcsölt a gyomrom, hánytam az idegességtől. Próbáltam már szünetet tartani, hogy ha már nagyon ki voltam akkor inkább otthon maradtam 1-2 napot, de az őszi, téli szünetben is otthon voltam és nem segített semmit. Ahogy elkezdődött a suli ismét folytatódott minden...
2016. jan. 31. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha itt körülnéznél

[link]

2016. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!