Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Birka/barany szor termekek...

Birka/barany szor termekek megszurik a levegoben levo karos anyagokat. Hogyis van ez?

Figyelt kérdés
Ez tudva levo, de hogyan "szuri" meg? Inkabb megkoti, de semlegesiti is, vagy osszegyujti mi meg takarozunk benne?
2016. febr. 2. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért is szűrné meg a káros anyagokat a birkaszőr? Valamit nagyon keversz, nem ezért szokták légúti allergiásoknak ajánlani.
2016. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt mar eszrevettem, hogy arrol amirol meg nem hallott az ember arra nem rakerdez, hogy "tenyleg? Mibol gondolod? Hihetetlen, el sem tudom kepzelni" hanem egybol "leakarmizik" a masikat.

Szerencsere nem szoktam haragudni? ; )

(Bar igaz, ez meg nem egeszen az volt, de hat ember vagy? En is! Magyar vagy? En is! Hatakkor oruljunk mar egymas felfedezesenek!)



Bocsi, hogy most magyarul nem talaltam semmit, gyorskeresesben ez jott fel elsonek (tovabb nem is olvastam).

Most azt a cikket magyarul nem talalom, amiben arrol irnak, hogyan szuntettek meg egy nemet iskolaban a belso levego szennyezest birkaszor szigetelessel...Ha nem sikerul utananezni, szoljal, majd kikeresem ha lesz idom! Jo bongeszest!


Wool filters air

[link]


indoor air pollution wool

[link]

2016. febr. 3. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!