Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulsz a marihuána...

TOP1ANSWER kérdése:

Hogy viszonyulsz a marihuána alkalmi fogyasztása és az alkohol alkalmi fogyasztásához?

Figyelt kérdés
A berúgást vagy a betépést tartod pozítívabbnak, egészségesebbnek vagy kultúráltabbnak? elsősorban olyanok válaszát várom, akik fogyasztják/fogyasztották mindkettőt, mert amíg valakinek nincs tapasztalata róla, gyakorlatilag semmi köze a dologhoz és 95%-ban valami hülyeséget böffentenek amit hallottak innen-onnan.
2016. febr. 2. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobban tamogatom a fuvet, mint az alkoholt.


Eletemben nem tudtam meg ugy betepni, hogy masnap meg akarjak halni a szenvedestol, legfeljebb almosabb voltam vagy tovabb aludtam, vagy enyhe gyomorfajas a sok ossze vissza zabalastol (ketchupos pilota keksz, kovi ubi pattogatott kukoricaval, stb:). De az alkoholtol sajnos mar tobbszor is sikerult olyan durvan berugni, hogy 15-30 percek kiesnek az emlekezetembol, eszmeletlen sokat hanyok es kegyetlen fej es izomfajasom van masnap. Sajnos a legutobbi ilyen nem is olyan regen volt, ugyhogy meg most is osszeszorul a gyomrom, ha csak ragondolok.


Bar olyan orszagban elek ahol legalisan be lehet szerezni a fuvet, mar reg nem elek vele. Az alkohol is csak nagyon extrem esemeny miatt jott a minap a kepbe, de jol elvagyok minden szedito nelkul is, de ha valaszthatnek a fure szavazok. Ha lenne gyerekem neki is azt tanacsolnam az alkohol helyett. Sot, ki is probalnam vele, hogy lassa milyen jo tud lenni. (Volt rossz tarsasaghoz "szerencsem" akik paraztattak a fuves nepet es abban semmi szorakoztatot nem latok).


Sajnos a rokonsagban nem 1, nem 2 illeto van, akiknek az alkohol tonkrevagta az egeszseget/hazassagat. Eszmeletlen az evek alatt hogy le tudja amortizalni az emberi testet a pia :(

2016. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!