Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Óriás székrekedés!?

Óriás székrekedés!?

Figyelt kérdés
Csomó székrekedésem volt amivel szenvedtem, túl is éltem. Szörnyűek voltak, 20 perceket vártam mire kijött. Arany erem lett. De most, annyira szorulásom van, hogy megse moccan fáj. Nagyon feszít. Valaki tud rá megoldást? Ez életem eddgig legrosszabb szorulása... Ennyire erős még sose volt, és azt hiszem most tényleg kórházba kell mennem vele .

2016. febr. 4. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Glicerines végbél kúpot vegyél sürgősen!
2016. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Élvezed még egy kicsit, vagy most azonnal behúzol az ügyeletre? Nem annyira vicces ám ez a téma, akár meg is halhatsz tőle (bélcsavarodás). Irány az ügyelet!
2016. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
utazások alkalmával én is át szoktam élni ezt sajnos, de egyszer kaptam valakitől egy szűztea kapszulát, és az szerencsére megindította a folyamatot, úgyhogy ajánlom a használatát, a későbbi ilyen esetekre is!
2016. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Glicerin kúp kihozza.
2016. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma este sikerült kinyomni.
2016. febr. 6. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Táplálkozz rostban gazdagabban, igyál meg minden reggel éhgyomorra egy pohár langyos vizet.
2016. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!