Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátnőm mostanában depresszió...

Barátnőm mostanában depressziós, mit le lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Olyan apró dolgokért bántja magát pl hogy elaludt és nem ér be első órára,ok nélkül rossz kedvu,majd újra jó,stb

Elhúzódik tőlem,csúnyán beszél,nem engedi hogy hozzáérjek,csak aludni akar,elfárad a semmiben,hiába pihen egész nap estére már fáradt és még sorolhatnám


Első sorban duhkezelesi problémákra kellene segítség,mit ajánlotok?

Gondoltam az edzésre,az kifárasztaná,vagy homeopátiás szert ami anti depresszáns


Amint nem foglalja le magát egy percen át,jönnek a tünetetek

Szerintetek?


2016. febr. 5. 11:04
 1/3 aperitif ***** válasza:
A gyakori hangulatváltozásoknak, dühkitöréseknek, állandó fáradtságnak oka van. A helyedben a háziorvoshoz küldeném, ő majd tudni fogja, hogy hova küldje esetlegesen tovább.
2016. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem drogozik? :D Amikor kokóztam akkor voltam ilyen.
2016. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sport,és életmódváltás. Már ha sikerül rávenned, és neki rávennie magát.Sokáig fog tartani,mire eredmény lesz érezhető,de az biztos, hogy hormonálisan ez jót tenne neki.Szocializálódna stb.


A depressziónak mindig van oka.Tüneteket sporttal,stb-vel lehet kezelni,javítani, de az okot nem szabad elkerülni,azt kell elsősorban megoldani!


Miért ilyen szerined?Ő mit mond? A családjával gondok vannak,vagy neki önmagával lehet gondja? Próbálj vele beszélni,esetleg van még valaki akiben ő megbízik? Attól is kérjetek segítséget, orvoshoz elkísérni...

2016. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!