Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nagyjából...

Mit tegyek? Már nagyjából három éve nagyon pattanásos vagyok, de már nem bírom.

Figyelt kérdés
Kb 2óràgi szokott nyomkodni. Ennek nem làtom sok értelmét, mert 3 hét utànn újra kijönnek. Azt mondtàk h ha megjön a menzeszem enyhülni fog. 1éve megjött de nem vàltozott a helyzet. Ez màr nagyon idegesít. Mit csinàljak vele?

2016. febr. 6. 14:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsànat, az elejét valahogy kitörölte
2016. febr. 6. 14:27
 2/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj bele. Családon belül sem azonos a megoszlás, mert a bőr öröklött tulajdonságaitól függ. Használj arcvizet, arcszeszt, valamilyen fertőtlenítő lemosót és csak óvatosan nyomkodd.
2016. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2. választ ne fogadd meg ha nyomkodod csak jobban terjed meg begyullad és stb. azonnal menj bőrgyógyászhoz, mert maradandó lesz, főleg ha még nyomkodod is. Nálam is ez volt, kaptam egy gyógyszert egy évig kellett szednem, közel 4-5 hónap kellett mire rendbe jött azóta viszont semmi, teljesn sima az arcom. menj dokihoz, ha nem akarod, hogy egész életedre heges legyen azarcod, meg tönkre tegye a kamasz korodat...
2016. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy. Ennyi. Én valósággal ki se láttam a ragyából 13 évesen. 21 éves koromra már egy se jött ki soha. Nem ajánlom a különböző pattanás-eltűntető szereket, inkább szappanozd be az arcod, dörzsöld bele kicsit, hagyd egy percig rajta, hogy száradjon, majd mosd le. Szárazabb lesz a bőröd.
2016. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha mindenféle bolti szutyokkal kenekedet, lesz amitől csak rosszabbra fordul, szóval bőrgyógyász még úgy is idő lesz eltüntetni butaság húzni az időt.
2016. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

13 és 21 éves korod között egyszer nem jutott eszedbe orvoshoz menni? Gondolom erősítette az önbizalmad a dolog, hogy lehettek ilyen buták? :D

A kamasz korod meghatározó, ha emiatt önbizalomhiányos meg stb. dolgok jelentkeznek későbbre is kihat

2016. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A kozmetikus szokott addig nyomkodni, csak valamit elrontottam és az elejét kitörölte. Egyébként hasznàlok szappant, tonikot, krémet, de nincs túl nagy vàltozàs
2016. febr. 6. 14:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Kozmetikus csak az után kell, ha már voltál bőrgyógyásznál segít mihamarabb megtisztítani, de mondom bolti kozmetikumokkal ne kenegesd mert csak ronthat rajta, az akne ami nálad van baktérium okozza és rosszabb esetben erős antibiotikum kell rá, különben jó pár évig szenvedhetsz vele és újra és újra kijön
2016. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor majd elmegyek bőrgyógyàszhoz. Köszönöm a vàlaszokat!
2016. febr. 6. 14:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Manna fekete szappant lehet DM-ben kapni. Nagyon jó a pattanásos bőrre.

[link]

2016. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!