Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nagyjából...

Mit tegyek? Már nagyjából három éve nagyon pattanásos vagyok, de már nem bírom.

Figyelt kérdés
Kb 2óràgi szokott nyomkodni. Ennek nem làtom sok értelmét, mert 3 hét utànn újra kijönnek. Azt mondtàk h ha megjön a menzeszem enyhülni fog. 1éve megjött de nem vàltozott a helyzet. Ez màr nagyon idegesít. Mit csinàljak vele?

2016. febr. 6. 14:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
próbálj meg kávézaccal és szódabikarbónával radírozni arcot naponta-kétnaponta. . nekem hatásos rá. azóta nincsen pattanás.
2016. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az a baj ez nem csak külsö fertőzés, hiába mosogatod csak a meglévőket távolítod el, és azt se teljesen. Ha tényleg nagyon pattanásos vagy úgyis gyógyszer lesz a vége ha nem akarsz heges arcot egész életedre.
2016. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Táplálkozáson is változtatni kéne.
2016. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász gyógyszert fog írni, általában meglehetősen erőset. Egy igazán hozzáértő kozmetikus tud segíteni! Azt is megmondja, mit tegyél otthon, a tisztítás után. És semmiképp ne nyomkodjon 2 órán keresztül. Tönkreteszi a hámréteget!
2016. febr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az élesztős pakolást ajánlom, nagyon jó :) A bolti sárga csomagos élesztőt tojással elkeverni, nekem segített.
2016. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mielőtt pár választ megfogadodsz, a házi praktikákból szólok, hogy ez nálad nem biztos, hogy működik...ajánlgassátok még neki, ezek maximum kisebb pattanásokra jót, de ha bele megy letesztelgetni ilyen lesz mire dokihoz kerül

[link]

2016. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!