Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy drogozik? (Lent)

Lehetséges, hogy drogozik? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom akit nagyon szeretek és most elkezdődött ez az év és olyan szinten megváltozott a külseje, hogy...wow... felpuffadt az arca és nagyon, de nagyon pattanásos lett...de nagyon! Mi lehet ez? Drogozik, vagy mitől? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 8. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek csak a hormonok.

A drog meg a pattanás nem függ össze.

2016. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cli_hlt ***** válasza:
Mindkettőt okozhatja pl. étrendváltozás.
2016. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm csak azt hallottam, hogy aki drogozik annak csúnya a bőre...
2016. febr. 9. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
"Azt hallottam, hogy aki drogozik, annak csúnya a bőre" Szerintem csak valami kifogás kllett annak, aki mondta. :D Nekem pl szép a bőröm..mmint úgy az alap bőröm, szóval nem zsíros meg pattanásos meg ilyesmi és nem is túlságosan száraz a többi az más az már csak részletkérdés 😁. De ja jól nézek ki, szóval ez egyénfüggő, hormon függő és nem drogfüggő.😂
2016. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!