Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A testvérem drogozik mit tegyek?

A testvérem drogozik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig utáltuk egymást de egyszer csak és egyszer csak azt vettem észre hogy jóban vagyunk, semmi veszekedés.

Nemrég megtudtam h keményen nyomja és nem akarok senkinek se szólni, kérlek ne gyertek azzal h majd kinöve, ne foglalkozzak vele meg az ilyenekkel.

Meg KELL gyógyítanom úgy érzem h megtehetem csak nem tudom hogy hogyan, kérlek segítsetek



2015. nov. 30. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van olyan orvos, aki ezzel foglalkozik, tőle kell segítséget kérni
2015. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szólsz senkinek, akkor valószínűleg nem fog változás történni, mert ha hallgatna rád, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést.
2015. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az van h egyszer mondtam neki, azt mondta h ne aggodjak, de ha a ti testveretek lenne mit tennetek?Hagynatok hogy minden sz@rba bele vigye magat?Ha valakit megsertenek bocsi csak nem birom ezt...
2015. nov. 30. 18:16
 4/11 A kérdező kommentje:
Probal engem megnyugtatni de nem leszek addig az amig biztosra nem tudom hogy leteszi kerlek mondjatok hogy EN mit tudnek tenni mert nem vihetem oda egy orvoshoz
2015. nov. 30. 18:17
 5/11 anonim válasza:
Hívd oda az orvost. Ő úgyse megy el.
2015. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Amarok Tonrar ***** válasza:
Kezdetnek beszélgess vele, sokat. Tudd meg, hogy miért drogozik. Keress egy gyenge pontot az érvelésében, amire építhetsz. A drogos hamar elveszíti a szabad akaratát, és csak azért folytatja, mert már elkezdte és függő lett. Amíg van érv, keresd meg, és segíts neki azt megoldani.
2015. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, oszinten megprobalom es hatha sikerul valamit elernem.De attol meg masoktol is erdekelne hogy mit gondol... Ja es az 5-ik kommentelonek most inkab nem mondom meg h mi a velemenyem rola, de azert ebbol nem kene viccet uzni mert nekem ez nagyon rosszul esik h mi a helyzete es nem kel meg az hogy jojjon az orvos me nem megy el ebben nem tom h mit gondoltal viccesnek de ha a te testvered lenne ebben a helyzetben sztem leszarnad ha szerinted ilyen vicces dolog ez
2015. nov. 30. 20:32
 8/11 anonim válasza:
Figyelj, én nem tartom viccesnek. Csak egy ötlet volt. Én csak segíteni akartam, de ezekszerint neked biztos van jobb ötleted.
2015. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De mégis milyen drogot fogyaszt és milyen gyakran???? És hány évesek vagytok?
2015. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom h milyen gyakran, meg h mióta volt többszőr h furán bodlog volt vagy csak nagyon furán viselkedett és ez nem alkoholtól van mert elmondta nekem hogy drogozik és amikor megkérdeztem től azt mondta hogy ne foglalkozzak vele Amúgy én 15 vagyok ő meg 17,pár hónap és 18
2015. dec. 1. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!