Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakori vizelés idegesség...

Gyakori vizelés idegesség miatt, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24 éves fiú vagyok, a problémám az hogy rengeteget járok "kis" wc-zni. Volt rá példa hogy fél óra alatt ötször is kellett. Valószínűnek tartom hogy a sok szorongás miatt, sajnos elég szorongós vagyok, nem szeretek emberek közé menni. Ha ki kell mennem a boltba már az is kínszenvedés nekem és úgy izgulok mintha vizsgázni mennék. Volt már egy hosszabb betegségem amit elvileg az idegesség váltott ki, több mint egy évig volt erős fejfájásom ami miatt kórházba is kerültem, ott nem találtak semmit majd végül kilyukadtunk oda hogy a stressz okozta. Azóta ez a tünet enyhült. Viszont ez a vizelési inger megkeseríti még jobban az életem, ha rám jön az inger nem bírok semmire figyelni, sem koncentrálni.


Mit gondoltok ha ezzel elmegyek a háziorvoshoz tud kezdeni vele valamit? Vagy inkább ne is hozzam magam kellemetlen helyzetbe ezzel? A válaszokat előre is köszönöm.


2016. febr. 9. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,valami dilidokihoz.
2016. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!