Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsi lila foltok a combon,...

Kicsi lila foltok a combon, mik ezek?

Figyelt kérdés
Van egy csomó (kb 20db) apró lilás pötty a combomon, néhány pedig a vádlimon. Nem emelkednek ki, tehát tapintással nem érzékelhetőek. Olyanok, mintha pici lila anyajegyek lennének. Néha a mellkasomon is vannak ilyen pöttyök, ezek meleg víz hatására, fürdés után látszanak, de hamar el szoktak múlni, általában másnapra. Viszont a combomról nem múltak el, azt sem tudom, mitől vannak, talán ezek is forró víztől?? Nem fájnak meg ilyesmi, inkább csak esztétikailag zavar... vannak rajtam kitapintható lila foltok is, de ezek kicsi sebek, és tudom, hogy begyulladt szőrtüszők, a lila foltokról viszont fogalmam sincs... Valaki valami ötlet? Néhány infó: már kb egy éve rajtam vannak, fehér, vékony a bőröm... lány vagyok (20 éves)
2016. febr. 10. 13:24
 1/2 anonim válasza:
Lehetséges,hogy megpattantak a kis erecskék, de biztos információért mindenképp keress fel egy bőrgyógyászt vagy tanácsért fordulj a házi orvosodhoz.
2016. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. febr. 10. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!