Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. Izzadás, de miért?...

S. O. S. Izzadás, de miért? És mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Nos kicsit több mint egy éve elkezdtem izzadni. Szaga ugy nagyon nincs de eléggé látszik a ruhámon. Mostanában olyan ruhát hordok amiben nem látszik de mivel ebből kevés van otthon kapom anyától a lecseszést hogy változatosabban öltözzek. Eddig 4 Niveás dezodort próbáltam továbbá az exodort és még egyet annak már nem tudom a nevét, sajnos egyik sem hatott. Először at hittem hogy az elején leolvad rólam a dezodor tévesen azt hiszem hogy leizadtam és erre rástresszelek és izzadok.Tehát miután bekentem hintőport szortam rá hogy ne olvadjon le.

De nem ez volt a gond. Ami még érdekes hogy amikor itthona családdal vagyok a családdal akkor izzadásgátló nélkül se nagyon izzadok sőt egyáltalán nem. Olvastam hogy a szerelem miatt is lehet izzadni de nem vagyok jelenleg szerelmes se.Nem eszek annyira egészségtelenü édességet nagyon ritkán eszek leginkább ha anya csinál sütit(ez általában glutén-,laktózmentes és nyírfacukros)semmi chipset meg ilyet nem eszek és általában szendvicset eszek.Segítsetek kérlek hogy mi lehet a baj! Illetve hogyan tudnám megakadályozni! Lehet azt fogjátok mondani hogy ilyen korban természetes de senki nem ilyen az osztályban!

13L



2016. febr. 10. 22:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja meg szedek egy bio gyogyszert ami "elvileg"(nem tudom mennyire igaz) hormonkezelő immunerősítő stb.
2016. febr. 10. 22:06
 2/6 A kérdező kommentje:
Ui.: Bocsi a sok helyesírási hibáért telefonról vagyok:/
2016. febr. 10. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:

A nivea szerintem egy szar. Nekem sem használ semmit.

Én a narancssárga adidast, vagy a zöld rexonát szeretem. Azok sem művelnek csodát, de szerintem jobb velük. Esetleg ha még nem szőrteleníted a hónaljad, akkor segíthet ha elkezded.

2016. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ. Szőrtelenítem rendszeresen(sajnos az osztályban a csajok kicikiznének ha nem tenném).

Majd kipróbálom azokat:)

2016. febr. 10. 22:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Izzadásgátlót használj, ne dezodort.

Antiperspirant van ráírva. A golyós adidast tanúsítom, hogy működik, pl.

2016. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hatásosabb!:)
2016. febr. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!