Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok a lábszag ellen tenni?

Mit tudok a lábszag ellen tenni?

Figyelt kérdés
Akár mit csinálok,mindig így vagy úgy,de büdös lesz a lábam.Vettünk már port,az sem volt jó.Se a spray,se a betét semmise.Egyedül,ha megmosom.Csak az a gáz,hogy,ha megyek valahova és le kell vetni a cipőt,akkor nekem ez elég kínos,és inkább el sem megyek olyankor,mert tudom:elképesztően büdös lesz. :( Mit tudnék ez ellen tenni??
2010. márc. 30. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Leírtad a megoldást. Meg kéne mosni néha.
2010. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És nem csak bizonyos cipőkben?Mindig és mindenben büdi lesz?
2010. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg válaszolsz eltűnődtem.Ugye az tény,hogy a klorofill dezodorál,tehát akinek szájszaga van vagy erős izzadtságszaga,ajánlott klorofillt szednie.A másik dolog ami száj/izzadtság szagnál segíthet a probiotikum,mert a szagokat a baktériumok okozzák,és ha egyensúlyba állítjuk őket,akkor visszaáll a normál illat is.Személy szerint mindkettőt beszerezném,és mindkettőt nagyobb dózissal indítanám.Úgy gondolom ez megoldhatja a problémát.
2010. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Chinofungin spray nekem bevállt, de legalább egy hónapig kell használni minden este. És a régi cipőket érdemes lecserélni egyúttal. Csak 100% pamut zoknit vegyél, de ne a piacon, mert ott mindre ráírják, hogy 100% pamut. Nekem így teljesen elmúlt a probléma.
2010. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én 9 éves kislányom is hasonló problémával küzdött.Vegyél Canesten kenőcsöt és legalább 2 hétig minden nap minimum 1x kend be vele a lábad.A cipőidbe pedig szórj szódabikarbónát.De hagyd is benne.A cipőkből is eltünteti a szagot.Nekünk bevált!Remélem Neked is használni fog!
2010. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb, ha csak bőrcipőt és pamutzoknit hordanál. Nem írtad, milyen nemű vagy, de a nőknek ezt elég nehéz megvalósítani, hiszen egy körömcipőhöz mégsem lehet pamutzoknit hordani... Próbáld meg a Solutio antisudorica nevű izzadásgátlót, mellé hintőport és lábspray-t. Még segíthet ha nem is bőrből van a cipőd, egy bőr talpbélést beletenni, ilyet pl. közértben is vettem már.
2010. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Szia, nekem a párom kűzdött hasonló problémával, felszolgáló és napi 12 órát gürizett ugyanabban a cipőben/zokniban. Nálunk ami teljesen bevált, az a Scholl termékek és a minőségi cipő és zokni, semmi műanyag.

1. Minden reggel bekeni a lábát egy hűsítő-dezodoráló krémmel,

2. azután lefújja a lábát dezodoráló sprével.

3. A cipőbe szór némi hintőport.

3. A cipőt használat után mindig az erkélyre teszi, hogy egész éjjel szellőzzön +

4. reggel a cipőt is befújja szagtalanító cipősprével.


Ez időben nem sok, csak így leírva, és a Scholl nem éppen a legolcsóbb, viszont nála ez vált be, kipróbált már sokfélét.

Remélem sikerül megoldani a problémádat.

2010. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
az ecetes vízben való lábáztatás sokat segít (fertőtlenítő hatású). 1-2 héten át esténként áztasd benne a lábad, de persze a zoknit, ciőt is fertőtleníteni kell. nem kell nagyon erősnek lennie a víznek, mert az ecet nagyon szárít. ez csodákra képes!
2010. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,a sok választ,hát remélem sikerülni fog valamelyik. :)
2010. márc. 30. 15:08
 10/11 anonim válasza:
Ezüstzoknit kell hordani, az ezüst megakadályozza h a lábszagot okozó baktériumok elszaporodjanak - tökéletes megoldás lábszag ellen
2010. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!