Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az előfordulhat, hogy a ledek...

Az előfordulhat, hogy a ledek miatt nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem ledes világítótesteket az izzók helyére. Azóta minden este azt érzem, hogy rettenetesen fáradt vagyok, viszont aludni csak éjfél után tudok. Reggel meg úgy kelek, mint a mosott sz a r. Ez lehet, hogy a ledek miatt van? Van valóban ilyen élettani hatása?

2016. febr. 11. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Zavar a fény, hamar kimerülsz, emiatt pedig nyugtalanul és felszínesen alszol.
2016. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A LED konstrukciónak a te alvászavarodhoz semmi köze. De ahhoz igen, hogy ha az összes izzó vakítva világít..nem véletlenül kell spot izzót, vagy fényvetőt, lámpabúrát használni, hogy ne a szemedbe világítson a fényforrás.Nekem is led-ek vannak mindenhol, de spot formában..ahol gömbölyű, ott ennek megfelelő csillár, illetve fényvető van, hogy ne közvetlen a szembe világítsin.

A társalgóban például mind a tizenkét led a mennyezetre világít.


néha benézek lakásokba, elborzadok milyen vakító lámpák közt élnek..és csodálkoznak, hogy könnyezik a szemük, fáj a fejük..

2016. febr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!