Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő a lágyék sérv...

Attila5 kérdése:

Mennyi idő a lágyék sérv operáció utáni felépülés, Meg mellék tünetek mikor múlnak el?

Figyelt kérdés
Mert eltelt már 10 nap, nagyon fáj, szoktam egy kicsit sétálni utána olyan mintha szét akarna szakadni belül! Egy kicsit meg van dagadva! A sebtől oldalt be van kékülve, folt van olyan mint ha ellene szorítva nem kapna ott rendesen vért!

2016. febr. 12. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

3 lágyéksérv műtéten vagyok túl...

Első nagy kérdés, hálót raktak be? Mennyi idős vagy? Azt mondják, hogy fiatalabban gyorsabb a felépülés...

Sétálni kell minden nap! Mozogni kell! nekem ezt mondta a doki, és nagyon igaza van... 10 nap után még nromális a fájdalom, főleg, ha hálót nem raktak be. Nekem dec 7-én volt a műtét, és fájni ugyan már nem igazán fáj, de még a heg végig meg van keményedve.

2016. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!