Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Ezt lehet szedni gyerekek...

SOS! Ezt lehet szedni gyerekeknek?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és már több éve foltos hajhullásom van. Nagyon sok kivizsgáláson voltunk, de nem nagyon tudtak pontos választ adni, hogy mitől hullhat a hajam. Viszont most egy speciális krémet adtak amivel hetente kenni kell a hajam. Valamikor nő tőle, valamikor meg egyáltalán nem. Nagyon rosszul esik. Hallottam egyfajta gyógyszerről ami serkenti a haj növekedését, a foltos hajhullást. [link]

[link]

Ezt lehet egy 13 éves lánynak szedni???????



2016. febr. 13. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet igen.
2016. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hajhullásod egy tünet, semmilyen hajhullás elleni szer nem oldja meg, míg az okot nem találod meg.

Én azt javaslom, az immunológiára menj, és vizsgáltasd ki magad autoimmunitásra. Lehet, hogy nem az, de azt tapasztalom, ott a dokik sokkal jobban diagnosztizálnak olyat is, ami nem az ő területük.

2016. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!