Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy meggyógyul...

Ez azt jelenti hogy meggyógyultam az anorexiából? Vagy átestem a ló túloldalára? Nem akarok többet hízni de nem tudom megálni a zabarohamokat. Mi ez? MI VAN VELEM?!

Figyelt kérdés
Anorexiával küzdöttem de manapság felszedtem 5 kilót mert minden egyes nap rámtör a farkaséhség. Ilyenkor seperc alatt felzabálok legalább 3500 kcal-át.
2010. márc. 30. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, átestél a ló túlsó oldalára. 3500 kalória nagyon sok. Ahhoz, hogy ne kezd el újra hízni, fogyassz napi 1200 kalória körül.
2010. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
kitudja.. de szerintem ne egyél hirtelen ennyit.. nem fog majd jól esni.szép fokozatosan egyél, mert szerintem igy sokat hizhatsz hirtelen.tartsd azt a súlyodat ami most van,vagyhány kiló is vagy most? na mindegy, de tartsd a súlyod, annyit egyél amennyi jólesik, és ne is szabd meg magadtól a kaját. de gondolj arra hogyha most ennyi kalóriát beviszel pár perc alatt, meghízol ha jalamos vagy rá, és megint vissza esel anorexbe.. sok szerencsét.
2010. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ez nagyon nehéz. vagy morzsára pontosan megszabom mit egyek vagy nem eszem egész nap és este jön a roham...... mindkét esetben ott a lelkiismeretfurdalás 1. nem ettem, beteg vagyok 2. túl sokat ettem, elhízom.

borzasztó!!!!

2010. márc. 30. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakembert, hogy megtaláljátok miért is van bajod saját magaddal ha erre rájössz akkor biztos, h meg fogod találni a középutat! Barátnőmnek is egy szakember segített, ezért írom ezt!
2010. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
^^gondoltam rá de nem akarok érte fizetni. ezek a "szakemberek" megfizethetetlenül dárágk
2010. márc. 30. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
A kommentedhez: drágák, mert az akaratgyenge, befolyásolható emberekből élnek.
2010. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!