Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Meggyógyultam" volna? PCOS.

"Meggyógyultam" volna? PCOS.

Figyelt kérdés
Rendszertelen ciklusok miatt PCOS-t diagnosztizáltak nálam 3 éve, fogamzásgátlót kaptam tünteti kezelésre. Nyáron, ha minden jól megy, szeretnénk belevágni a baba-projektbe. November végén abbahagytam a gyógyszer szedését, 14-15. napon bőséges, tojásfehérje szerű folyásom lett, 28. napon elkezdtem barnázni és 30. napra rendesen megjött. Lehet, hogy rögtön az első hónapban lenne peteérésem?
2011. jan. 3. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszerszedés abbahagyása után négyszer gyönyörűen megjött kb. 28 napra, utána meg jött fél év szünet. A gyógyszer abbahagyása után gyakori, hogy néhányszor megjön "lendületből" aztán jön a szünet. Az egy alkalom nem jelent túl sokat, ha legalább féléven keresztül megjön szabályosan, akkor lehet azt mondani, hogy úgy néz ki, rendbe jött a ciklus. Reméljük, így lesz! De sajnos egy vérzésből még nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. (Saját tapasztalat, hogy még négyből sem... :( ) De reméljük a legjobbakat!
2011. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából abban reménykedem, hogy a hízásom rendszerezte a ciklust. Nagyon alacsony volt a súlyom, de sikerült híznom kb. 8 kg-ot, remélem ez segített. Azért remélem, nem pont a babavállalás idejére őrül meg megint a szervezetem.
2011. jan. 3. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a nagyon alacsony súly volt korábban az oka a vérzészavaroknak és ezt sikerült megszüntetni, akkor bizakodhatsz, hogy ezentúl rendben lesz a ciklusod!


Sok sikert a babásodáshoz! :)


26/N

2011. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én több mint fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót ,óramű pontos 28 napos ciklusaim vannak,mégsem esem teherbe,nincs peteérésem a pco miatt,1 hónapja diagnosztizálták.Javaslom menj 13.napon uh-os peteérést nézetni,csak ez lehet a biztos,ráadásul ott tudják megmondani hogy vannak-e ciszták a petefészekben.Mert ugye ezek meg nem érett petesejtek.Az a gond a pcoval hogy elkezdenek érni a petesejtek,meg is érnek esetleg csak nem jutnak be a petevezetékbe.
2012. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!