Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Bevettem két Corcon...

Belőlemcsakegyvan kérdése:

SOS! Bevettem két Corcon gyógyszert ami a szív idegrendszereire kell. De véletlen mert össze kevertem egy másikkal, lehet bajom?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 17:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Concor* elnézést. amúgy 15/L
2016. febr. 16. 17:07
 2/19 anonim ***** válasza:

Szólj valakinek.

Ha nem lehet belőle bajod akkor nem lesz bajod akkor se ha valaki aki ért ehez annak szólsz.

De ha bajod lehet és nem szólsz senkinek akkor az még rosszabb.

2016. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha az előírtnál több Concor COR filmtablettát vett be

- Amennyiben felmerül a Concor COR filmtablettával kapcsolatban a túladagolás gyanúja, azonnal kérjen orvosi segítséget. Kezelőorvosa fogja eldönteni, milyen intézkedések szükségesek.

- A Concor COR filmtabletta túladagolásával járó leggyakoribb tünetek közé tartozik a szívritmus csökkenése (bradikardia), a légutak heveny szűkülete, ami légzési nehézséghez vezet (hörgőgörcs), a vérnyomás kifejezett csökkenése, a heveny szívelégtelenség és a vércukorszint csökkenése.

2016. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Concor 2 db és amúgy nem szeded? Igen, lehet belőle nagy baj is, mivel brutál leviheti egy egészségesnek pláne a vérnyomását.

Légy szíves hívd fel az ügyeletet és számolj be erről. Hány éves vagy?

2016. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
utolsó: Köszönöm! Nem merek szólni senkinek le fogják üvölteni a fejem amiért összetévesztettem..:( Csak nem volt dobozban és hirtelen azthittem az az enyém..
2016. febr. 16. 17:19
 6/19 A kérdező kommentje:
15 vagyok.
2016. febr. 16. 17:19
 7/19 anonim ***** válasza:
Hány mg volt a tabletta?Az ajánlott maximális adag naponta egyszer 20 mg.Ezt meghaladta?
2016. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5 mg :/
2016. febr. 16. 17:21
 9/19 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy leüvöltik-e a fejed vagy sem. Most az egészséged ennél jóval fontosabb.

Nézd ki a háziorvosod és vagy ügyelet számát. Most! Azonnal beszélj orvossal és most mással ne foglalkozz. Aztán írd meg mi lett.

2016. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy az is,hogy meghaladta-e vagy sem. 15 éves , nem szedi ezt a gyógyszert és 2 db-ot vett be.
2016. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!