Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a WSTeleshop...

Mi a véleményetek a WSTeleshop által forgalmazott Insta Life térdpárnáról?

Figyelt kérdés
Használta már valaki? Mik a tapasztalatok? Hatásos? Milyen probléma esetén vált be? Érdemes beruházni?

#teleshop #insta life #térdpárna
2016. febr. 19. 18:14
 1/3 Jettike81 válasza:
Én múlt héten rendeltem meg a páromnak, akinek gerincsérve van, és egy izombetegsége is. Ugyanaz, amit a tv-ben is hirdetnek, de egy hölgy a jófogáson hirdette olcsóbban. Gondolkoztam, megrendeljem-e, hisz ha valaki továbbadja jófogáson, lehet, hogy neki nem vált be. Tettem egy próbát, megrendeltem. 1 nap használat után már másnapra elmúlt a derékfájása! Tegnap én is kipróbáltam, mert én meg sokat cipelgetem a pici lányom, és úgy éreztem, mintha becsípődött volna valami a hátamban, nagyon fájt. Kb. 3 órát viseltem este. Ma nekem is minden rendben már. :-) Szerintem megérte befektetni rá.
2016. ápr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Papo kiss válasza:
Engem is nagyon erdekelne, de azert felek is mert nem hiszek a csoda szerekbe ? Jo volna ha mukodik, de ha nem akkor csak a penzem veszett ! Nem tudom , mert bisztosan vannak finanszirozott tapasztalat megosztok ! Mert ha valoban olyan amilyennek allitjak akkor talan nem is lehetne kapni, ugy vinnek ?
2016. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Jo a termek ulideg gyulladasra. izuleti panaszra nem meg hasonlora... egyebkent az osszes tvshoppos termekre ha a wstol rendeled jar 2 het visszavasarlasi garancia. egyebkent hallottam rola skk jot!
2016. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!