Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek orvoshoz?

Elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan meg mondani mióta nyár szeptber de december környékétől szinte minden héte a szivem környékény van, hogy sszúr néha pedig a szív verésem ritmusával egyszerre fáj vagy folyatosan.


December előtt nyáron is mintha néha néhabvolt volna de most már szinte minden héten vagy nap... Arra is gondoltam, hogy a mellem, hogy nő de a jobb sosem szokott vagyis az meg más hogy...

De most feküdtem és éreztem, hogy gyorsabban rezegve vert a szivem most normálisan megszámoltam (ha lehet így mondani: ) két másodpercenként ver a szívem. Nem vagyok elhízva nem is vagyok csont sovány. 168 cm és 54-56 kg vagyok.

L/13



2016. febr. 20. 09:32
 1/2 anonim válasza:

Szia!!12 éves vagyok és nekem is volt ilyen!!

Amig kicsi voltam elvittek egyszer orvoshoz de azt mondták hogy nem komoly ha néha fáj... azota nekem is szokott tobbet fajni!! Állítólag a növéssel jár!! De menj el orvoshoz!!

Addig is jobbulás!!

2016. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. ☺ Nem mentem mivel elmúlt lassan egy hete már sosem.. De ahogy egyből elkezd akkor egyből megyek.
2016. febr. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!