Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábizzadás hatásos megszüntetése?

Lábizzadás hatásos megszüntetése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan itt a jó idő, és én évek óta nem tudok felvenni se egy papucsot, se egy szandált, magassarkút meg végképp nem.. Egész nyáron zárt cipőben, vagy szivacsos papucsban kell járkálnom, mert olyan szinten izzad a lábam, hogy szó szerint egy lépést sem tudok megtenni! Nagyon különös, mert egyébként nem vagyok izzadós, a testem többi része tök száraz, szinte még 40+ fokban is, de a talpamból ömlik a víz. Nincs semmilyen szervi bajom, nem gombás se a lábam, se a körmeim, teljesen egészséges, csak baromira izzad. Az az egy nagy szerencsém van, hogy teljesen szagtalan, szóval nem szagokat akarok megszüntetni, hanem az izzadást. Olyan trükkök nem segítenek, hogy mosd meg egy nap hatszor a lábas, majd töröld szárazra jó alaposan... hiába mosom meg, hiába törlöm meg, este elmennénk a barátommal vacsorázni, felvennék egy magassarkút, de nem tudok, mert 20 fok felett úgy izzad a lábam, hogy 1 lépés után pofára tudnák esni, és úgy kell egyensúlyoznom, mint egy magassarkúszűz 14 évesnek... Szörnyű!!! Arról nem beszélve, hogy vízparton is totyogok, mint egy pingvin, csak a szivacsos papucsokba tudok mozogni, szandált szintén nem tudok hordani. A tiszta bőr papucs sem megoldás, ugyanúgy izzad és csúszik benne a lábam. Egyszerűen nem értem mitől van, nem vagyok izzadós, nem gombás a lábam, tök szagtalan, csak folyik belőle a víz, mint a csapból.. Kérlek csak tényleg bevált tippeket írjatok!! Köszi!!!

2016. febr. 20. 16:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy hiába törlöm ki a magassarkút, illetve törlöm meg a lábam, az sem segít, 5 perc múlva minden kezdődik elölről. Ecetes víz, szódabikarbónás áztatás szintén nem ér semmit, szerintem azért is nem használnak, mert ezek lábgombára jók, hogyan is szüntetnék meg az izzadást?!
2016. febr. 20. 16:07
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
ki kell vizsgáltatnod magad ornitológián
2016. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
téged meg a patológián kéne kivizsgálni:)
2016. febr. 20. 16:52
 4/8 anonim válasza:
Hasonló problémától szenvedek. Csak nekem a tenyerem is nagyon, szóval ez egy-két fokkal rosszabb. Igazából több dolgot próbáltam már. Hintőportól elkezdve gyógyszertári szereket is teszteltem. Nekem eddig nem vált be semmi sajnos. De ha neked valami használ, akkor írd meg kérlek, mert ez szörnyű!
2016. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Botox .
2016. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell botox sem :)


A koros izzadás okairól és a megoldásairól itt találhattok információkat .

[link]

2016. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, hármas hozzászólás zseniális:). Nem bírom abbafejezni a röhögést. Röhögés ellen nincs gyógyszer?:)
2016. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hun_74 válasza:

Sírok a #2 válaszán.

🤣🤣🤣

2019. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!