Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet gond az anyajeggyel?

Lehet gond az anyajeggyel?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegy a vállamon. Kb 7-8 mm, kiemelkedik a bőrből 2 mm-re kb. Kiskoromtól ott van, apukámnak is volt egy hasonló, de neki talán 1,5 cm is lehetett. Az anyajegy felülete nem sima, olyan "repedéses". Kb 1 hónapja vettem észre, hogy nőtt rajta valami. A szélénél egy pici kiemelkedés, mintha egy hosszúkás szemölcs lenne, de ugyanolyan színű mint maga az anyajegy. Egyszer a hajammal felsértettem, alávágtam az anyajegynek. Lehet ettől? Vagy valami komolyabb?
2016. febr. 20. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a bőrgyógyászatra és mutasd meg. Ha azt mondják, hogy közönséges szemölcs, akkor vegyél Wartner szemölcslefagyasztót, és fagyaszd le.
2016. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen változást látsz rajta, akkor mutasd meg orvosnak. A vizsgálat egyáltalán nem fájdalmas, csak egy nagyítóval nézik meg.
2016. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló anyajegyem, a nyakamon. Sokszor megnézte már doki, de mind azt mondta, nincs vele baj.

Le lehet vetetni állítólag pár perc az egész.

2016. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!