Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek érdekelné az...

Szerintetek érdekelné az embereket egy ilyen blog?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Nem túl vékony de azért dagi se. Egy kicsit formálni akarnám magamat. Ehhez segítséget kapok :például anyumtól,hogy vesz nekem egészséges csökkentett cukortartalmú dolgokat meg tanít pár egészséges receptet amit ha mondjuk dolgozik ls nayon éhes lennék elkészíthetek magamnak. Elkezdtem tornázni és futni. Arra gondoltam,hogy csinálnék egy blogot ahol nyomon követhetnék a fogyásom,formásodásom. Megosztanék velük receptötleteket,tornához mozgásokat ajánlanék appokat(mert ugye elég sok sporttal kapcsolatos app) motiválnám az embereket. Ezt az egészet éretten kezelném. És én se koplalni fogok,hanem visszafogom magam és komolyan veszem az edzéseket otthon,vagy a kondiban. Na szerintetek?

2016. febr. 21. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak páran is követik a korosztályodból már megérte, ha a mozgást és az egészséges (normális) táplálkozást mujtatod be, így talán kevesebben fognak koplalni és csontsoványra éheztetni magukat.
2016. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet. Igazából magadnak is érdemes ilyet csinálni, mert egy kis fogyás nem olyan látványos, de ha összeveted a pár hónappal azelőtti képpel, akkor látszik. Másrészt a saját írásodat visszaolvasva te is erőt meríthetsz a folytatáshoz, ha éppen fogytán van. Aztán ha más is olvassa, az már csak a hab a tortán. Azért légy óvatos 15 évesen, ne ossz meg akármilyen képet. Beszéld meg a szüleiddel és olvass utána a dolgoknak.
2016. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy biztattok :D egyébként nem szeretnék annyira képeket feltenni max oldalról a hasmaról kicsit felhúzott pólóval maximum. Inkább arra gondoltam,hogy például minden hónap utolsó napján megmérem magam mindenhol. A derékméretem,a mellméretem,karomat körbe,a combomat...ilyenekre gondoltam. Tornához nekem bevált videókat osztanék meg,vagy leírnám részletesen,hogy kell csinálni. Magamat nem igazán merném mutogatni :D
2016. febr. 21. 14:40
 4/19 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne. Majd belinkeled nekünk? :)
2016. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Persze :D
2016. febr. 21. 14:48
 6/19 A kérdező kommentje:
Már összeállt a fejemben,csak kéne még valami jó kis név... :D
2016. febr. 21. 14:49
 7/19 A kérdező kommentje:

[link]

Na itt van a kicsike. :D mit szóltok hozzá? Min változtassak? A címe nagyon gáz? :/

2016. febr. 21. 15:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Cím oké,háttér oké.

De a betűméret lehetne kicsit nagyobb.

2016. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Okés :D
2016. febr. 21. 15:52
 10/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nem akarok kötekedni,de ez még mindig kicsi. :|
2016. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!