Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Valamiféle...

Mi lehet a bajom? Valamiféle kényszerbetegség? :O Megenném magam?

Figyelt kérdés
Az van, h megeszem mindenem. PL.: az orromból jövőt, lekaparom a fejem tetején a sebeimet megeszem , kinyomom a pattanásom, mitiszerem, megeszem ,csipámat, és körmöm alatt megbúvó koszt is...:S mi lehet a bjom??
2010. márc. 31. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán annyira szereted magad, hogy nem hagysz magadból veszíteni egy grammot se. Csak azt az egyet /tudod mire gondolok?!/ meg ne kóstold!
2010. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

XD

Ez egy kicsit vicces és borzalmas.

Én is megeszem az orromból jövöt...

Nem tudom mi lehet ez:S:S

Am hány éves vagy?

2010. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kényszerbetegség,csak rossz szokás(ok).Nekem az a rossz szokásom,hogy mindent megrágok(nem a körmöm,hanem pl.toll,ceruza,üveg kupakja),de már kezdek róla leszokni,csak van,hogy nem figyelek,és elkezdem rágni a tollam.Szóval szerintem le lehet róla szokni.
2010. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

OMG. Ez komoly? :O

Fúúú,ez durva..

2010. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
No Cemment
2010. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem neked súlyos vitaminhiányod van. szedj vitaminokat
2010. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
90%

FÚJ!

én a helyedben hátrakötözném a kezeimet. te jó ég.

hagyd abba! tudod, milyen undorító ez? FÚJ.

áááááá... mások nem néznek rád furcsán? azt is utálom, ha valaki túrkál az orrában, nemhogy még meg is kajálja... hánynom kell.

2010. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
11 vok nem tudoka sebezésről le kéne szokni elég durva vele mit tenni bár váááá fúúú azt nem eszek meg de most hogy így modnod:D
2010. márc. 31. 16:17
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Jesszus Mária! Ezt még olvasni is undorító. Azért nem ártana anyudat tudatni. Egy szakember véleményére még magam is kíváncsi volnék ilyen esetben. Mitesszer, pattanás, csipa, körömkosz... Wááááá.
2010. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előre elnézést kérek azért, amit most mondani fogok, de:

Az jutott eszembe, hogy aki megeszi a gennyet a pattanásból és a faggyút a mitesszerből azzal mi lesz ha megjön a menstruációja? Abban vannak nagyobb vérdarabkák is, meg minden... Ez borzalmas!

2010. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!