Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér problémák?

Aranyér problémák?

Figyelt kérdés

Sajnos 8 órában ülőmunkát végzek, néha még többet is dolgozok, mint 8 óra, ezáltal elég régen van aranyerem. Az elmúlt napokban meg ráadásul még székrekedésem is volt, ami kicsit tovább nagyobbította az aranyeremet, igazából enyhén fogalmaztam sajnos. Eddig semmilyen panaszt nem okozott, most se azon kívül, hogy néha viszket, de nem fáj, ha ülök... még. Milyen kenőccsel vagy kúppal lehetne azon segíteni, hogy gyógyuljon? Tudom, hogy nem fog megszűnni, csak egy picit mégis visszahúzódjon a méretéből. Körömvirágkrémre gondoltam első körben. Amúgy belső aranyérről lenne szó. Vagy ilyen nagy gumilabdára gondoltam (fitnesz labda azt hiszem), hogy azon is jó lenne ülni, hogy mégse a kemény számítógép forgószéken?


Köszönöm szépen a segítséget!


2016. febr. 25. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Reparon kúp, vagy kenőcs, bár nekem legjobban a Proktis-M kenőcs vált be, elég drága, de ez pár nap alatt rendbehozza.
2016. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh, nagyon szépen köszönöm a segítséget! Valamelyiket a kettő közül mindenképp megpróbálom.
2016. febr. 25. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!