Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyér problémák?

Aranyér problémák?

Figyelt kérdés
Mivel a kemény széklet miatt aranyerem lett, ezért most még inkább odafigyelek mit eszek, stb. Ürítés után mindig fáj az aranyerem, próbálom a fürdés előtti időpontokba vinni az ürítést, mert utána mindig be tudom kenni, de akárhányszor bekentem eddig, ugyan úgy fájt,vagy a Hemorid csak az aranyér megszüntetésére van kitalálva, nem arra hogy csökkentse a fájdalmat + az aranyeret?

2012. okt. 26. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam vagy 8 féle krémet, mire megtaláltam azt, amelyik nekem jó. Próbálj másik krémet, elvileg csökkentenie is kellene a fájdalmat, de csodákat ne várj tőle. Nekem a nagyon forró fürdő is használt, valamint fordulj orvoshoz, mert jobb nem lesz, csak rosszabb.
2012. okt. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi a kenőcs neve amit te is használsz? Az orvos szerint ez még szerencsére csak az első stádium, szóval kenőccsel gyógyítható. szóval ha még nem dobtad ki, vagy tudod fejből a nevét, légyszi írd le :)
2012. okt. 27. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Reparon, Aurobin, Mastu S.

Lehet, hogy nem ártana kúppal kombinálva alkalmaznod a kenőcsöt!

2012. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Lidocain krém használható az aranyeres fájdalmakra. Pláne, ha egy kis berepedés is van. Ha már csak megszületik a gondolat, hogy érzed az ingert már székletürítés előtt is kenni kell. Ilyenkor az anus gyűrű görcsösebb, már csak a félelemtől is nehezebben nyílik meg. A széklet ürítés után tisztálkodás, utána is lehet ismét Lidocainozni.

Az igen-igen tapasztalt aranyeresek fürdés után nem törlik meg a feneküket törölközővel akut esetben, hanem hajszárítóznak. Találékony az ember.



-szm-

2012. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem Magyarországon élek, hiába írnám a krém nevét. :-( Érdemes többfélét kipróbálni, patikában többet tudnak segíteni a választékot és hatóanyagot illetően. A lidocaint viszont nem javaslom, engem halálra mart, rosszabb volt, mint ha nem használtam volna semmit. :-/

2012. okt. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia. én először reparon kenőcsöt vettem, amitől lett székletem, de irtora fájt ugyan ugy. hemorid nem használt. nagynehezen rászántam magam a raparon kúpra. es ez használt. persze először eltartott vagy 10 percig mire a helyére juttattam, de nem vészes. egy csomagot (10db/10nap) elhasználtam, és örültem mert minden jo volt. kb 2 hétig, mikor megint elkezdett fájni, de azt hiszem most külsőm van. de mindenképp probáld meg a kupot, azt hiszem most én is veszek hozzá kenőcsöt megint.
2012. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!