Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lézeres anyajegy eltávolítás...

Lézeres anyajegy eltávolítás után meddig kell lefedni az érintett területet?

Figyelt kérdés
Illetve egyáltalán kerül-e kötés a kezelt részre?
2016. febr. 28. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Nekem az orromról vettek le egyet 6 éve. Ráraktak egy ragacsot ,hogy lefedje, de amikor megnéztem milyen alatta, olyan volt mint egy kráter, látszódtak a pólusaim és ilyen lyuk volt. Majd ez megtelt vérrel és seb formájában begyógyult. Egy ideig rózsaszínes volt, utána kb. alig látható méretben feltűnt ismét az anyajegy, de sokkal jobb , mint előtte. És elég hamar gyógyul, majdnem mint egy pattanás.
2016. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nekem is az orromról kell leszedni, mennyi ideig kellett viselned a "fedőtapaszt"? - Nem szeretnék olyan sokáig rohangálni, az arcomon egy tapasszal. :D

Kb. 1-2 hét alatt begyógyul?

2016. febr. 28. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:
ez olyan, mint a tetoválás kb. úgy kell felfogni. a szép eredményért be kell vállalni, hogy ideig fáj, viselni kell a tapaszt, kenni kell betadinnal a sebet utána minden jó lesz. de mindent elmondanak a klinikán. egyébként már nem emlékszem mennyi kell neki, de víz sem érheti ugyebár. arcon elég szépen gyógyulnak a sebek
2016. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!