Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van manapság az Amway-el?

Mi van manapság az Amway-el?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a termékekről, akár a dekorkozmetikáról, vitaminokról vagy tisztítószerekről? Miért lehet jó, miért nem? Az üzleti részéről mi a véleményetek? Manapság megéri beszállni, vásárolni?


Olyan emberek válaszát/véleményét várom, akiknek bármilyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban :)



2016. febr. 29. 22:05
 1/4 acelsziv ***** válasza:

pöfög... De annak idején szépen lejáratták a nevét. A termékek. Én csak a tisztítószereket ismerem azok jók - mint az MLM üzletek termékei általában - de üzletileg... Nos ezt neked kell tudnod. Az biztos, hogy az olyan üzlet, ahol belépő csomagot kell venni esetleg rendszeres tagdíjat kérnek sohasem túl rózsás.

És Eco Stepezem és itt semmi efféle nincs.

2016. febr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Messzemenőkig a legkorrektebb Multi level marketing cég, ami még 60 év után is folyamatosan megújul és fejlődik. Az üzlet működik, annak aki működteti, ha bármilyen kérdésed van, írj! :)
2016. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fenyvesi Gergely válasza:
Én most csaptam bele a dologba! A baj az hogy túl agresszívak voltak az emberek és túl gyorsan akartak meggazdagodni és belebuktak kiszálltak. Ha nyugisan csinos óvatosan kérdezősködsz biztosan találsz egy hónap alatt 10 20 embert aki nem akar vele foglalkozni viszont vásárolna mert tetszik neki a termék szereti csak már nem tudja honnan beszerezni. Én 90 ezerrel számolok többet a zsebembe havonta.
2016. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Na, itt az ideje egy 2020-as kommentnek :D

A cég mai napig köszöni megvan, sőt, jobban mint bármikor!

A termékek minősége kimagasló. Persze vannak úgymond “kakukktojás” termékek, amiknél lehet jobbat venni egy mezei rossmannban is, de a termékek (viccen kívül) 98%-a színvonalon felül teljesít. Jelenleg a korpásodás elleni Satnique samponjukat kezdtem el használni, mert iszonyatosan korpás volt a hajam akármivel is mostam. Ez tényleg eltüntette a korpát.

Az üzleti része folyamatosan megújul, idén a kétszeresére növelték a bónuszok kifizetését is. Aki eddig foglalkozott ezzel és jól működött neki, annak igencsak jól ment a szekere ahogy láttam, de ezután méginkább jól fog! Még kisebb eredményekkel is.

Aki meg puffog hogy piramis, a termékek minősége bóvli, agymosás és stb azt tiszta szívből sajnálom. Sajnálom hogy egy ilyen jó lehetőséget szalasztanak el anélkül, hogy utána járnának mi is ez pontosan (az interneten kívül).

2020. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!